Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Informacje
 
 
Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 do 5 dni. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.W przypadku braku towaru na magazynie czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.Klient jest o tym fakcie informowany mailem lub telefonicznie w ciągu jednego dnia roboczego od daty złożenia zamówienia.
 
 
Potwierdzenie przyjęcia zamówienia
 
Po złożeniu zamówienia na Państwa skrzynkę jest wysyłane automatycznie pierwsze potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Następnie po sprawdzeniu dostępności towaru upoważniona osoba wysyła potwierdzenie realizacji zamówienia.
 
 
Dostępność produktów

Większość oferowanych przez nas produktów jest w ofercie stałej, w przypadku braku  na magazynie,sprowadzamy zamówiony towar od dystrybutora. O wynikającym z tego opóźnieniu w realizacji zamówienia natychmiast informujemy klienta.
 
Wysyłka i płatności
 
Należność za zamówiony towar można regulować następująco:
-przy odbiorze przesyłki
-przelewem;przedpłata na konto, towar jest wysyłany do klienta po odnotowaniu wpłaty

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.


Rabaty w sklepie

RABATY

powyżej 400zł

3%

powyżej 700zł

5%

powyżej 900zł

7%

powyżej 1500zł

9%

 

 

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego .


 
Kontakt
 
siedziba firmy:
WWW LESZCZ PL
61-249 Poznań
ul.Pyrzyczańska 50
 
kontakt telefoniczny(od poniedziałku do piątku)
tel: 500 047 039 (godz.10.00-18.00)
 
kontakt mailowy
sklep@leszcz.eu
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl